Obecni projektanci mody wysoko stawiają sobie poprzeczki. Nowe kroje, style, ekstrawagancja. Wydawać by się mogło, że to wszystko dotyczy codziennych ubrań. Suknie ślubne, balowe kreacje, to również gości na wielu wybiegach.

Panny młode to bardzo wymagające klientki, zwłaszcza te z dość grubym portfelem, cóż stoi im na przeszkodzie do wybrania wymarzonej choć kosmicznie drogiej sukni? W końcu to jedyny taki dzień! Dlaczego by nie zainwestować w coś z górnej półki? Można wybrać również coś z niższych cenowych przedziałów, nie każda piękna i oryginalna suknia musi kosztować fortunę. Każda Panna młoda, czy ta bogata czy z mniejszym budżetem, z całą pewnością znajdzie tą jedna, najpiękniejszą, wyjątkową sukienkę w której poczuje się jak prawdziwa królowa balu. Projektanci mody zdają sobie sprawę z tego, że rynek sukien ślubnych jest zawsze na topie, muszą jednak pamiętać o tym, że wymagania rosną.

Ciężko zadowolić kobiety, zwłaszcza te, które szukają czegoś jedynego w swoim rodzaju, niepowtarzalnego. Trzeba wychodzić im naprzeciw. Dobrym rozwiązaniem dla takich klientek jest uszycie sukni na miarę, jedyną taką, niezastąpioną. Zamiast biegać po salonach wybierzmy dobrego projektanta, a jeśli nasz pomysł na suknie jest sprecyzowany wystarczy dobry krawiec. Musimy jednak liczyć się z kosztami, materiał, pomysł projektanta i samo uszycie sukni wedle naszych życzeń, to dodatkowe koszty. Jeśli jednak dobrze poszukamy, może okazać się, że za szytą na miarę suknie wydamy mniej niż za suknie z salonu.  Wystarczy tylko dobrze wybrać a nasza suknia marzeń będzie na wyciągnięcie ręki!

Trendy wiosna/lato 2019 tylko na http://www.annakara.com/suknie-slubne/kolekcja_2019