Śmiało można określić przypinki jako świetne gadżety reklamowe. Zacznę jednak od napisania w kilku słowach z czego właściwie przypinka się składa. Otóż jest to nadruk, którym może być na przykład logo firmowe, zabezpieczony oczywiście w całości odpowiednio wytrzymałą folią, który umieszczony jest na metalowej blaszce z agrafką lub… czymś innym.

Co mam na myśli pisząc czymś innym? Mogą to być, oprócz agrafki, także magnes lub podwójny magnes, żabka czy krokodylek, albo też przyssawka do szkła. Co więcej, na odwrocie przypinki nie musi znajdować się wyłącznie wybrany rodzaj zapięcia. Przypinki prezentujące z przodu reklamę, z tyłu mogą mieć wbudowane takie rozwiązania jak lusterko czy otwieracz.

Przypinki są dostępne w wielu różnych rozmiarach, zazwyczaj o średnicy kilkudziesięciu milimetrów, w przedziale między 25mm a 75mm. Ten niewielki element może być przypięty do torby, plecaka, koszulki czy nawet kurtki. Na przypince można umieścić grafikę lub sam napis, dlatego każda firma może wykorzystać ten gadżet jako element reklamowy. Przypinki z własnym nadrukiem rozdane na eventach czy targach trafią w ręce potencjalnych klientów. Darmowy upominek będzie dobrze kojarzony, a noszony będzie reklamował firmę.

W celu zaprojektowania takiego gadżetu warto skorzystać z usług firmy specjalizującej się w produkcji tych gadżetów reklamowych na zamówienie. Profesjonalna firma oferująca produkcję przypinek daje możliwość stworzenia przypinki z logo firmy lub przypinki z właściwie całkowicie dowolnym nadrukiem. Taka opcja umożliwia umieszczenie na przypince danych firmy lub hasła związanego z firmą.

Do zakładu produkującego przypinki klient może zgłosić się z gotowym projektem lub zdecydować się na powierzenie projektu na ręce pracowników zakładu. Obecnie możliwości sprzętowe pozwalają na produkcje nawet niewielkich serii, co jest korzystne w przypadku niepewności czy taka forma reklamy będzie korzystna. Przypinki reklamowe są tanim i uniwersalnym sposobem na rozreklamowanie firmy.

Tutaj możecie składać zamówienia na przypinki – https://buttonfly.pl