Mimo iż zawsze zakładamy swoje firmy z myślą o zarabianiu na nich dużych pieniędzy, zanim do tego wszystkiego dojdziemy i osiągniemy swój główny cel, będziemy musieli pogodzić się ze sporymi wydatkami. Mając ich naprawdę wiele, starajmy się oszczędzać wszędzie tam, gdzie możemy to zrobić. Nie organizujmy gigantycznych kampanii marketingowych i nie inwestujmy w telewizyjne czy radiowe reklamy. Sięgnijmy za to po reklamowe cukierki krówki, bo odpowiednio utworzone mogą stać się główną częścią całej naszej kampanii promocyjnej.

Tworząc takie cukierki, musimy zadbać o ich kilka elementów. Powinny być one oczywiście smaczne i aromatyczne. Muszą stać się prawdziwą ucztą dla wszystkich kubków smakowych, aby każdy chciał jeść ich więcej i więcej. Ważna jest też jakość ich wykonania – cukierki, których opakowania rozrywają się w palcach lub przyklejają się do samej masy każdego człowieka potrafią sfrustrować. Swoje słodycze zawsze dopasowujemy też do konkretnej grupy klientów. Zastanawiamy się nad tym, do kogo chcemy z ich pomocą trafić i w taki sposób projektujemy ich opakowania. Cukierki z logo dedykowane dzieciom powinny być jak najbardziej kolorowe, oryginalne i atrakcyjne pod względem wizualnym.

Te, którymi zamierzamy chwalić się na targach czy innych imprezach firmowych, powinny być proste i eleganckie. Cukierki i ogólnie rzecz biorąc wszystkie mniejsze słodycze są bardzo uniwersalnymi gadżetami reklamowymi, wykorzystywanymi przez niemalże wszystkie firmy. Sami też możemy szybko po nie sięgnąć i zużytkować je w zupełnie dowolny sposób.