Firma Drutex produkuje okna od podstaw. Posiada swój indywidualny dział odpowiedzialny za rozwój i badania, oraz własne biuro konstrukcyjne czy laboratorium badawcze. Dlatego właśnie okna Drutex Kraków to przede wszystkim, jakość i doświadczenie. Ponadto poza oknami przedsiębiorstwo w swojej ofercie posiada również drzwi czy fasady. Jeżeli jeszcze jest to mało zachęcające do wyboru okien Drutex, warto zauważyć, iż dzięki jakości i niezawodności okna te są sprzedawane również poza Europą.

Okna są eksportowane między innymi do Stanów Zjednoczonych, Australii czy na Bliski Wschód. Aktualnie eksport okien Drutex cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i stanowi przeszło 70% całościowej sprzedaży firmy. Wszelkie okna i pozostałe produkty wychodzące pod marką DRUTEX posiadają wiele certyfikatów i liczne atesty, ale także dopuszczenia techniczne renomowanych firm eksperckich poświadczające wykonanie według najwyższych standardów i wysoką jakość producenta.

Zobacz więcej: okna drutex kraków – okno-classic.pl

Okna Drutex Kraków są gwarancją najkrótszego terminu realizacji zlecenia na Polskim rynku! Terminy realizacji zamówień w kraju (liczone wraz z dostawą) wynoszą tylko 7 dni. Firma Drutex posiada w swej ofercie okna na każde potrzeby. Znajdziemy tu ona PCV i autorski produkt Drutex -Iglo Energy i Iglo Energy Classic. Okna i drzwi aluminiowe wyróżniające się swoim wyglądem, czy klasyczne okna drewniane o niezwykłej jakości i trwałości. W swojej ofercie okna Drutex posiadają również nowoczesne rozwiązania takie jak okna duoline, drewniano-aluminiowe, łączące w sobie wytrwałość aluminium i klasykę drewna. Dodatkowo firma Drutex produkuje także rolety, pozwalające nam na zakup kompletnego zestawu okiennego. Dlatego warto zainwestować w polską markę i okna Drutex.