Wesela- wymarzony dzień, w którym wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Każda młoda para na pewno chce, aby to był niezapomniany dzień nie tylko dla nich, ale także i dla gości. Jednak bądźmy realistami. Wesela i śluby to niesłychanie koszt. Ale państwo młodzi na pewno nie chcieliby wydać wszystkie oszczędności na tą zabawę.

Poza tym warto by było, aby zostało trochę pieniędzy na start w przyszłe, wspólne życie. A w dodatku nie można dopuścić aby goście nie zostali dobrze ugoszczeni. Więc co zrobić, aby zaoszczędzić pieniądze i zadowolić zaproszonych gości. Zdecydowanie alternatywą są cukierki dla gości weselnych. Są tanie,i nie trzeba długo czekać na zrealizowanie zamówienia. Ponadto unikniemy niezadowolonych gości z kateringu, szczególnie tu z niesmacznych ciast czy torcików.

Przecież cukierki lubi każdy. A kolejnym argumentem za może być to, że gdy zechcemy dać słodki upominek gościom to cukierki są strzałem w dziesiątkę. Nie muszą zostać od razu zjedzone jak ciasta, które psują się po kilku dniach. Cukierki mają długi termin ważności, więc mogą spokojnie czekać aż najdzie kogoś na coś słodkiego. Lecz jak tu zaskoczyć dodatkowo naszych gości, którzy z pewnością byli już na nie jednym weselu i widzieli pewnie wiele ciekawych pomysłów na udane wesele.

Niedrogim sposobem na małą niespodziankę mogą być cukierki zawinięte w opakowania z życzeniami. Zwłaszcza łatwo wpadającymi w ucho i zabawnymi. Takie cukierki dla gości weselnych– niby niepozorne i mogłoby się wydawać mało elastyczne do tworzenia niespodzianek weselnych, mogą się okazać świetnym pomysłem na rozbawienie gości. Polecamy zdecydowanie jako małą niespodziankę cukierki dla gości weselnych.